Biyografi

Faruk Nalbantoğlu                                  

    

 

28 Eylül 1976 tarihinde Kastamonu'da dünyaya geldi. 1993 yılından beri Ankara’da yaşamaktadır. İlk, orta ve lise öğrenimini Kastamonu’da tamamladı. Lisans öğreniminde Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi okudu. 2014 yılında “Yönetim Organizasyon” yüksek lisansını tamamladı. Üniversite yıllarında başladığı radyo programcılığı ve sunuculuğuna daha sonra çeşitli televizyonlarda belgesel ve program sunumları tecrübesini de ekledi.

    18 yıl boyunca banka, sigorta, kozmetik, sağlık, ilaç, dermokozmetik ve eczane alanlarında çalıştı. Tıbbi mümesillikten pazarlama müdürlüğüne kadar çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Sırası ile Koç Alianz Sigorta, Bayındır Hayat Sigorta, İktisat Bankası, Dış Bank, Ali Raif İlaçları A.Ş. ve Pfizer İlaçları LTD. ŞTİ. nde çalıştı. 2014 Yılı Ocak ayında Artıfarma Akademi’yi kurdu ve halen şirket bünyesinde kitap ve dergi yayıncılığı ile öncelikle eczaneler olmak üzere kurumlara yönetim danışmanlıkları yapmakta ve kurumsal gelişim eğitimleri vermektedir.

   2009 yılı itibari ile eğitmenlik programlarına katıldı, çeşitli yerli ve yabancı eğitim firmalarından toplamda eğitimler aldı, 2011 yılı içinde Türkiye’nin önde gelen eğitim firmalarından birinden Eğitmen Uzmanlık Programı ve Beden Dili Eğitici programından mezun oldu. 2012 yılı eylül ayında "BEDEN DİLİ İLE ETKİLİ SATIŞ YÖNETİMİ" 2014 yılı Ağustos ayında “GÜÇLÜ ECZANE YÖNETİMİ” ve 2014 yılı Eylül ayında “BAŞARILI SATIŞIN KISA KODLARI” adında üç kitabı yayınlandı. Bu süreç içinde sayısız eğitime imza attı, eczane danışmanlık eğitimleri, eczane personeli ve eczacı eğitimleri gerçekleştirdi. Özel şirketlere yönetim, liderlik, satış ve pazarlama yönetimi danışmanlıkları yapmaktadır.

 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret82794
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.490513.5446
Euro15.231815.2929
Hava Durumu
Saat